Maturita? Loaded

Měsíc s měsícem se sešela událo se několik zajímavých věcí. Až mě děsí, že jsem o žádné nenapsal… to bude asi tím, že to vyprávím doma sestřičce a nikomu jinému. Jak sobecké!

Jedna z těch věcí, o které se určitě stojí zmínit, snad né kvůli její skutečné důležitosti, ale kvůli důležitosti, která je jí přisuzována ostatními, je maturita. Ve čtvrtek 21.5. jsem měl tu čest maturovat ústně z angličtiny, literatury, programování a fyziky. Výsledky jsou takové rozumné, nic moc extra, ale nic špatného to taky není. Na maturitní vysvědčení budu mít tři dvojky a dvě jedničky. V tomto ohledu mi maturita dala kýžený průměr do 2.0, který jsem potřeboval do PPNS, za což jsem rád.

Maturita toho zvládla ale mohem víc. Za vrchol jejího tlaku na mě považuji to, že opvradu statečně bojovala, a donutila mě přečíst něco kolem 15-ti knížek. Kdo mě zná, ví, že moc nečtu, a kdo mě nezná, nechť ví, že nejčastějšími knihami, kterým se věnuji, jsou učebnice.

Zde končí rozepsaný příspěvek 23.5.2015. Víc jsem z nějakého neznámého důvodu nestihl a protože jsem si rozepsaného článku všiml 19.7., ani nehodlám nic dalšího dopisovat. Hezké Vánoce všem!

Maturita? Loaded

Leave a Reply

Your email address will not be published.